Investime

כפר סבא מתקדמת לפארק הייטק חדש עם הזדמנות השקעה נדירה: Goldtec Refael כפר סבא

התמונות להמחשה בלבד

מחירי הדירות המאמירים, נוסף על מגבלות רגולטריות שונות (“חוק דירה שלישית”, למשל), מביאים משקיעים רבים, ואפילו זוגות צעירים, לחפש אלטרנטיבה להשקעה שאינה דירת מגורים. אפיק הנדל”ן המסחרי עשוי להיות תשובה ריאלית לחיפוש אחר השקעה מניבה עם הון עצמי נמוך באופן יחסי.

חברות המבקשות לשכור משרדים חדשים ולתת לעובדיהן מרחב הוגן וראוי לעבוד בו, מבינות שאזור תל אביב מגביל אותן: המחירים הגבוהים, קשיי הנגישות בתחבורה הציבורית, הפקקים בנסיעה ברכב פרטי, מצוקת החניה והארנונה היקרה – כל אלו מוציאים את החברות לאזורים אחרים, אטרקטיביים יותר.

פארק העסקים החדש של העיר כפר סבא מתפרש על כ-600 דונם ונמצא במזרח העיר, סמוך לצירי תחבורה ראשיים ועל כביש 6. הפארק מטפח חברות הייטק, תעשיות מתקדמות, משרדים, מסחר ותעשייה.

הפארק ישמש מוקד מרכזי לחברות הייטק ויספק תעסוקה לתושבי כפר סבא והסביבה. האזור נהנה מעידוד מאסיבי של עיריית כפר סבא, המודעת לצורך הגובר של תושבי העיר בשטחי תעסוקה ומסחר.

העיר כפר סבא נהנית משגשוג ומהגירה חיובית, והרמה הסוציו-אקונומית של תושביה תואמת את הרמה הגבוהה של אזור השרון כולו. כפר סבא נחשבת לעיר יוקרתית ומבוקשת ונמצאת בפריחה ובתנופה של בנייה – גם למגורים וגם למסחר.

ערי אזור השרון מככבות ברשימת הערים המובילות בגובה המחיר לשכירות משרדים. העיר כפר סבא מדורגת במקום הרביעי באזור השרון, ומציגה עלייה של כ-10% במחירי השכירות בשנה וחצי האחרונות.

אוכלוסיית כפר סבא מתפתחת וגדלה, והביקוש לאזורי מסחר ותעסוקה נמצא בעלייה מתמדת. שיעור האכלוס הגבוה לצד מחסור במשרדים גורם לביקוש ולעליית מחירים. המגמה הנוכחית והעתידית היא עלייה נוספת ומשמעותית במחירי השכירות למ”ר של משרדים בכל אזור השרון ובפרט בכפר סבא. כל אלו הופכים את פארק העסקים החדש להשקעה מובילה, שהתשואה המשוערת עבורה עולה על 8%.

מיקומו האטרקטיבי של הפארק, סמוך לצירי תנועה ראשיים (ממזרח גובל בכביש 6 בין מחלף חורשים בדרום למחלף אייל בצפון, וממערב גובל בכביש 5504), יאפשר לחברות שיפעלו בו ליהנות מנגישות בכל שעות היממה.

הפרויקט של קבוצת רפאל, ממוקם בלב שטח התכנית וכולל מתחם יוקרתי שבו מתוכננים שני מגדלי משרדים מעל קומת קרקע עם שטחי מסחר שבהם חנויות ובתי קפה שיעניקו שירותים תומכים לעובדי המשרדים ולבאי הפארק כולו. מעל קומת המסחר יהיו קומות למשרדים בגדלים שונים, המותאמים לצורכי תמהיל עסקים ותעשייה שונים.

את פרויקט גולדטק כפר סבא תכנן אילן פיבקו, העומד בראש משרד המתמחה בתכנון מבנים למגורים ומבני ציבור, ובהם משרדים ואף תכניות עירוניות. יכולות התכנון של פיבקו, שאף זכה לכינוי “סטארכיטקט” (ארכיטקט שהוא סטאר) מביאות ערך מוסף ובולטות לכל פרויקט שהוא מעורב בו.

פרויקט גולדטק רפאל בכפר סבא, נהנה ממראה ייחודי ומודרני. המבנים מאופיינים בחלונות מראה גדולים, בגינות ירוקות ובלובי רחב, ומעניקים חוויית לייף סטייל בוטיקית ועדכנית.

אם יש לכם הון עצמי של 231 אלף ₪ בלבד – זה הזמן להשקיע בפרויקט!

רפאל נדל”ן, זרוע היזמות והבנייה של “קבוצת רפאל”, צברה למעלה מ-25 שנות ותק ומובילות בענף הנדל”ן. לרפאל נדל”ן התמחות בייזום מגוון רחב של פרויקטים מניבים במקומות אסטרטגיים בכל הארץ. דוד רפאל, הבעלים והמנכ”ל של קבוצת רפאל : “הזמן הכי נכון להיכנס להשקעה הוא רגע לפני הבנייה ולפני שהמחירים עולים. אין ספק כי הלוקיישן המנצח שבחרנו יספק ללקוחותינו ולקהל המשקיעים ערך רב ונכס מניב”.

מעוניינים להשקיע במשרדים בכפר סבא? השאירו פרטים!


הציטוטים בחסות פורטל שוק ההון ישראל-Investing.com