Investime

יש לך אופציות? עד שתוכל להרוויח מהן, יש לך עוד אופציה

ה"חלום הרטוב" של כל עובד בחברת הייטק הוא היום שבו החברה תונפק בבורסה והוא יוכל לממש את האופציות אותן נלחם לקבל. ובכן... בדרך כלל זה לא קורה, ודרוש אפיק השקעה חדש. אז במקום לחכות שהנפקת החברה תגיע אליך, היום אפשר בעזרת EXITEAM להשקיע בחברות רגע לפני שהן יוצאות להנפקה ולהנות מעליית ערך גבוהה בזמן קצר.
המשקיע המפורסם ביותר בעולם, ולדעת רבים גם המצליח ביותר הוא כמובן וורן באפט. שיטת ההשקעה של באפט נקראת “השקעת ערך” במילים שלו מדובר ב”מציאת חברות יוצאות מן הכלל, שנסחרות במחירים הגיוניים”, ולהמתין לעליית הערך שעוד תגיע כי זו “חברה יוצאת מן הכלל”. הבעיה היא – למצוא את החברות המתאימות. הרי באפט לא עושה זאת משיטוט באתרים הכלכליים, אלא על ידי צוות גדול, מקצועי ומיומן שסורק ובודק חברות רבות. עד שהמידע מגיע אלינו – זה כבר מאוחר.
LIVE WEBINAR | שלישי | 28.06 | 20:30 | מה עושים עם 100K?

EXITEAM לוקחת את השקעות הערך צעד קדימה

EXITEAM היא חברה ישראלית שהוקמה על ידי שלוש דמויות מפתח בתחום: עמליה שכטר, מומחית בהשקעות ותכנון אסטרטגי, וכנראה שיאנית ישראל בגיוס כספים עבור חברות, האלוף במיל’ אודי שני, מנכ”ל משרד הבטחון בעבר, המתמחה כיום בזיהוי הפוטנציאל בחברות טכנולוגיה בתחילת דרכן, ורוני יגרמן, יזם ובנקאי השקעות עם ניסיון עשיר בהובלת חברות להנפקה בבורסה הקנדית. ב EXITEAM לקחו את השקעות הערך צעד קדימה על ידי התבוננות בשלב אחד אחורה. בדיוק כמו באפט ואנשיו גם EXITEAM מחפשת חברות “יוצאות מן הכלל” , כאלה שנמצאות בשלב שלפני ההנפקה והפריצה הגדולה. החברות חייבות להיות כבר עם טכנולוגיה בשלה ועם בסיס לקוחות, וובד״כ לא כאלה שנמצאות בשלב רעיון או בתחילת הפיתוח. כשנמצאת חברה עם פוטנציאל היא עוברת בדיקה מקיפה על מנת לוודא את המוכנות שלה לפריצה בינלאומית.

הזדמנות יוצאת דופן למשקיעים פרטיים – התוצאות מדברות בעד עצמן

הייחוד בתהליך של EXITEAM לא נגמר שם. EXITEAM מתחילה את גיוס ההון דווקא אצל המשקיעים הפרטיים ב”יחידות השקעה” ובכך מאפשרת הזדמנות השקעה ששמורה בדרך כלל ל”כרישים” הגדולים בלבד. את ההנפקה מבצעת EXITEAM ההורסה הקדית. אשר הוכיחה כבר כמה היא ומשיעיה אוהבים את הטכנולוגיה הישראלית. התוצאות מההנפקות הקודמות של חברות בהובלת רוני יגרמו אחד מהמיסדים והשותפים ב- EXITEAM מלמדות כמה התהליך של החברה מובנה ויעיל, עם תשואות שנעות מ 60% ועד התפוצצות של מעל 1000% תשואה, נראה שזה אפיק ההשקעה המשתלם ביותר כיום, שייתן לכם תשואה גבוהה בזמן יחסית קצר, ובלי לקחת סיכונים גבוהים. אז במקום לחכות לאקזיט, הולכים עם EXITEAM.
LIVE WEBINAR | שלישי | 28.06 | 20:30 | פאנל משקיעים וחברות

איך זה עובד?

ל-EXITEAM יש מספר כללי יסוד על פיהם היא מאתרת חברות: טכנולוגיה מוכחת שכבר נמכרת ומיושמת ובסיס לקוחות יציב פוטנציאל לפריצה בינלאומית ועליית ערך משמעותית בשלות ליציאה למהלך של הנפקה לאחר איתור חברה עם הפוטנציאל המתאים מבצעת EXITEAM בדיקה מקיפה ולאחר אישור וועדת ההשקעות המהלך יוצא לדרך. ההנפקה בבורסה הקנדית היא בצורת RTO (מיזוג הפוך) ולא בצורת IPO המסורתית, בכך נדרשת החברה לגייס סכום נמוך בצורה משמעותית, סיכויי ההצלחה של הנפקה עולים והסיכון בהשקעה קטן.

האפקט הכפול

המשקיעים נהנים מעליית ערך כפולה: בפעם הראשונה בשלב ההנפקה, ולאחר מכן עם הפריצה והגדילה של החברה בעקבות ההנפקה.
כך מייצרת EXITEAM עבור המשקיעים השקעה “חלומית” עם עליית ערך כפולה, תשואות גבוהות בזמן קצר, ומידת סיכון נמוכה יחסית בזכות עבודת ההכנה המקיפה של החברה.
כל מי שמשקיע בשוק ההון וודאי מבין את הערך הרב ש- EXITEAM נותנת למשקיעים הפרטיים. 

LIVE WEBINAR | שלישי | 28.06 | 20:30 | פאנל משקיעים וחברות

הציטוטים בחסות פורטל שוק ההון ישראל-Investing.com
מוגש ע"י Investing.com