Investime

"למה לא השקעתי בזמן?"

כמה פעמים אמרת לעצמך- ״איך? איך לא השקעתי בזמן?״ ♦ אם הייתם יודעים על "תמר" רגע לפני כולם ♦ מכירים את אפליקציית זום רגע לפני הקורונה, מצבכם הכלכלי היום היה אחר ♦ יש לנו מידע ששווה לכם כסף

החלום הגדול של משקיעים הוא לגלות את החברה המצליחה שעומדת רגע לפני ההנפקה בבורסה והפריצה הגדולה. הידיעה על חברות כאלה, שמיטב המומחים בדקו את נתוני המכירות שלהן, חקרו את הדו”חות הכספיים שלהן וניתחו את פוטנציאל הצמיחה שלהן הייתה עד היום נחלתם של יחידי סגולה בלבד. החלום הזה, על השקעה בחברה שערכה עומד לעלות בצורה משמעותית, הוא העבודה שלנו. 

EXITEAM מציעה אפיק השקעה חדש שמקצר את הדרך של המשקיע/ה ומגדיל את הסיכויים לרווח גדול מכסף לא גדול.

משקיעים בחברות טכנולגיה פעילות?

EXITEAM היא בנק וזירת השקעות המתמחה בהובלה ובליווי של חברות טכנולוגיה להנפקות ציבוריות בבורסות שונות בעולם. חברות הטכנולוגיה שהם מלווים הן חברות שהצלחתן מוכחת, והסוד מתחיל בבחירה הנכונה שלהן. לא מדובר בהשקעה בסטארט-אפ עם רעיון שאולי יום אחד יבשיל ויגיע לכדי ייצור, אלא בחברות פועלות, שמוצריהן מיוצרים ונמכרים. החברות ש- EXITEAM מלווים מחזיקות במוצר ייחודי ובשל, יש להן שוק מכירות משמעותי, והן זקוקות לגיוס הון אחרון רגע לפני ההנפקה. כאן אתם ואתן נכנסים ונכנסות לתמונה. EXITEAM, שהופכת בעצמה לבעלת מניות בחברות, מאפשרת לכל אחד ואחת להיכנס כמשקיעים בחברה שעומדת רגע לפני העלאת שוויה.

איך בדיוק זה עובד?

המודל החדשני שפיתחה EXITEAM מאפשר למשקיע לתת הלוואה בצורת אג”ח (אגרות חוב, שהן הלוואה נושאת ריבית) לחברה שכבר עברה את כל הבדיקות הקפדניות והניתוחים המעמיקים ועומדת לפני הנפקה. בתקופת הזמן שקודמת להנפקה, EXITEAM מכינה את החברה לקראת הפיכתה לחברה ציבורית ומובילה תהליכים אסטרטגיים שמביאים להעלאת שוויה. בעת ההנפקה, המתרחשת בדרך כלל בתוך פחות משנה, מומרות אגרות החוב במניות סחירות.

בשלב זה הופכים המשקיעים שהשקיעו בשלבים הראשונים לבעלי מניות בחברה שזה עתה הונפקה והפכה מחברה פרטית לציבורית. כלומר, אגרת החוב ניתנת למימוש בסכום גבוה באופן משמעותי מסכום ההשקעה וזאת בשל ההנחה שמקבל המשקיע, ביחס לשווי החברה ביום ההנפקה. מיותר לציין שמניות אלו ניתנות למימוש כל העת ומאפשרות למשקיעים המחזיקים בהן לעשות תשואה חיובית על השקעה.

המודל הזה מייצר מצב של win-win לכולם- החברה נהנית מליווי צמוד של בנקאים ואנשי עסקים מהשורה הראשונה, המתמחים בהובלת חברות להנפקה בבורסה ומהון שמאפשר לה המשך גדילה וצמיחה. המשקיעים, ובהם גם חברת EXITEAM עצמה, נהנים רגע לפני כולם מנגישות להזדמנות השקעה שמביאה איתה הבטחה גדולה.

LIVE WEBINAR | שלישי | 28.06 | 20:30 | מה עושים עם 100K?

השקעה עם ביטחון

השקעה מוקדמת, רגע לפני כולם, היא רעיון נהדר, אך אתם כמשקיעים צריכים לדעת שאתם משקיעים במקום הנכון. בדיוק בשביל זה גיבשו המייסדים של EXITEAM, קריטריונים ברורים שמאפשרים לקבוע אילו חברות מוכנות להנפקה. אותן הם מחליטים ללוות ולהנפיק.

כיצד מתבצעת הבחירה של חברה?

מודל עסקי ברור – חברה שפיתחה מוצר ייחודי או הציגה מוצר מוכח וקרובה להצלחה מסחרית.

אישור הרגולטור – החברה זכתה באישור פעילות על ידי הרשויות האמונות על כך.

שוק מכירות מוכח – חברה שכבר החלה במכירת המוצרים שלה.

שוק פוטנציאלי גדול – חברה בעלת פוטנציאל צמיחה והתרחבות לשווקים נוספים.

הון עצמי משמעותי – החברה עברה סבבי מימון והיא מנוסה בגיוסי הון.

הנהלה חזקה – כזו שיכולה להוביל הנפקה ציבורית.

רק חברה מוכחת ובשלה, שעמדה בכל הקריטריונים שפורטו למעלה, עברה את בדיקות הנאותות הנדרשות, את החקירות ואת הניתוחים הפיננסיים, מוצגת לקהל הרחב כהשקעה. כך שתוכלו להיות בטוחים שלא רק שאתם משקיעים רגע לפני כולם- אתם משקיעים בחברה מוכחת שבשלה לאקזיט הגדול. שלה ושלך.

האנשים שמאחורי EXITEAM

החברה חדשה, אבל מייסדיה עתירי ניסיון- את EXITEAM הקימו במשותף, היזם ובנקאי ההשקעות רוני יגרמן שמאחוריו כמה אקזיטים גדולים וליווה חברות רבות להנפקה; האלוף במיל’ ומנכ”ל משרד הביטחון לשעבר אודי שני, העוסק בשנים האחרונות בניהול השקעות; והיזמת ומומחית ההשקעות עמליה שכטר. כולם בעלי ניסיון משמעותי בתחום הפיננסים, ההשקעות והניהול ויחד הקימו השלושה מודל השקעה ייחודי שכמוהו עוד לא פגשתם.

LIVE WEBINAR | שלישי | 28.06 | 20:30 | מה עושים עם 100K?
ימים לכנס
שעות
דקות
שניות

הציטוטים בחסות פורטל שוק ההון ישראל-Investing.com
מוגש ע"י Investing.com