Investime

איך כל אחד, ללא ניסיון קודם, יכול ליהנות מהכנסה פסיבית של 100,000 ₪ בשנה?

מינימום שעה ביום, בלי לדבר עם אף אחד ובלי לדעת אנגלית.

בסוף שנת 2019 מתגלה תוכנה חדשנית ליצירת הכנסות פסיביות

למה להשקיע בנדל”ן כשאפשר להרוויח מהאינטרנט בסכומי השקעה מצחיקים?
ביוני 2018 נרשמה ירידה חסרת תקדים של 10% בהיקף ההשקעות בנדל”ן בישראל. המשקיעים הישראלים נוטשים את שוק הנדל”ן לטובת השקעה בנדל”ן מסוג חדש, נדל”ן דיגיטלי.
יצאנו לבדוק פלטפורמה חדשה בשם דיגיטל בלוקס שמאפשרת לכל אחד מאיתנו להקים נכסים דיגיטליים בקליק, נכסים שיכולים להניב תשואה של מאות אחוזים בשנה לכל חבילת נכסים דיגיטליים. כיצד עובדת הפלטפורמה ואיך היא מאפשרת לייצר הכנסה פסיבית כל חודש, כל זאת ועוד בכתבה הבאה:

אם בעבר היינו צריכים לרכוש דירה במיליונים על מנת לייצר הכנסה חודשית פסיבית, כזאת שתכניס לנו סכום חודשי קבוע לחשבון הבנק גם בלי שנצא מהבית לעבוד, בימינו הכללים השתנו ואפשר לייצר הכנסה פסיבית בהשקעה כספית כמעט אפסית. מאות ישראלים כבר מרוויחים אלפי שקלים בחודש ומאות אלפים בשנה משיטה חדשה שמאפשרת לייצר הכנסה פסיבית, קבועה ויציבה של סכומים שיכולים להתחיל ב-40,000₪ ולהגיע ל-400,000₪ בשנה. הרווחים תלויים בפעילות הקידום של הנכסים האינטרנטיים וזה בלי להשקיע מיליונים ברכישת דירה. השבוע הושקה באופן רשמי מערכת ezBlox – פלטפורמה חדשנית לבניית נכסים דיגיטליים בקליק, שמאפשרת לייצר רווחים חודשיים שמתחילים באלפי שקלים, ורווחים שנתיים פסיביים שנעים בין עשרות למאות אלפי ש”ח בעלות חד פעמית הנמוכה מ-5,000₪ שניתן לפרוס לתשלומים של 100 ש”ח בחודש.

לקבלת פרטים נוספים והצטרפות למערכת לחצו כאן עכשיו

יצאנו לבדוק כמה עולה להצטרף אל התחום החדשני של דיגיטל בלוקס – בניית נכסים דיגיטליים, ומה נדרש כדי להגיע להכנסה פסיבית של בין 40,000 ל-400,000 ש”ח בשנה?

בכל חבילה בסכום של פחות מ-5000 ש”ח בפריסה של 100 ש”ח בחודש, במערכת ניתן להגיע למאות אלפי ש”ח רווח חד פעמי ועד ל-100,000 ש”ח הכנסה פסיבית כל שנה למשך שנים רבות. לשם השוואה, על מנת לרכוש דירה להשקעה שתניב 100,000 ש”ח בשנה, ניאלץ לרכוש מספר דירות בסכום של לפחות 5,000,000 שקלים. לרובנו אין 5 מיליון ש”ח פנויים לרכוש דירות, לכן זה ברור שעדיף לרכוש בפחות מ-5000 ש”ח בפריסה של 100 ש”ח בחודש, חבילת נכסים אינטרנטיים בקליק. בעלי אתר המערכת אומרים שהסכום של פחות מ-5000 הוא סכום מבצע לזמן מוגבל. מדובר במערכת דיגיטלית חדשנית בשם דיגיטל בלוקס המאפשרת לכל אדם, ללא ניסיון, להיכנס לתחום הקמת הנכסים הדיגיטליים בלי להשקיע זמן רב בלימוד או ידע מוקדם כלשהו ולייצר מזה פרנסה הולכת וגדלה ובעיקר פסיבית.

לקבלת פרטים נוספים והצטרפות למערכת לחצו כאן עכשיו

תכלס – איך זה עובד?
אחרי ההצטרפות למערכת, המצטרף בוחר נושא שהוא אוהב, למשל “גאדג’טים”, “אופנה”, “ילדים” או כל נושא אחר שתרצה. בוחר תבנית של אתר מוכן מתוך 292 תבניות אתרים שהתוכנה מספקת לך. בלחיצות כפתור מחליף תמונות באתר של מוצרים בנושא שבחרת. ניתן לבחור מוצרים מכל סוג וכמעט מכל אתר פופולרי שהוא כמו: איביי, אמזון, גרופון, בוקינג, וואלה שופס ועוד. לאחר מכן, לפי הדרכות וידיאו בעברית, לומד כיצד לקדם ולפרסם את האתר ברחבי הרשת, ובכל פעם שאדם כלשהו ייכנס לאתר שלך ויקנה מוצר – אתה תרוויח מזה כסף!
ניתן גם להכניס פרסומות לאתר ואז גם להרוויח כסף בכל מקרה, גם אם אנשים רק נכנסו לאתר וגלשו בו ובסוף לא קנו כלום!

מה פוטנציאל הרווח?
ניתן להרוויח אלפי שקלים בחודש מכך! עם הזמן האתר מתקדם ביוטיוב ובגוגל ונשאר בתוצאות החיפוש באינטרנט למשך שנים רבות, בכל פעם שגולש יחפש בגוגל או ביוטיוב מילים שגם כתובות באתר, האתר יימצא בתוצאות החיפוש, הגולש ייכנס לאתר ויקנה מוצרים וכך למעשה יש לך נכס דיגיטלי שמייצר לך הכנסה פסיבית קבועה של אלפי ש”ח ויותר כל שנה קבוע!

בעבר בניית אתר אינטרנט נחשבה לפרויקט ארוך ומסובך שיכול לקחת כמה שבועות ואף כמה חודשים. מערכת דיגיטל בלוקס משנה את חוקי המשחק ומאפשרת למשתמשי המערכת להקים אתרי אינטרנט מתקדמים בפחות מחצי שעה באמצעות פטנט ייחודי שמאפשר להקים אתרי אינטרנט באמצעות כמה קליקים עם העכבר, בעזרת תבניות אתרים מוכנים מראש ובלוקים שעוצבו והוכנו מראש על ידי מיטב המעצבים בעולם.

“למה שאמזון, איביי, גרופון או איסתא ישלמו לי כסף?”
חברות ענק בארץ ובחו”ל מוכנות לשלם כסף לכל מי שמביא עוד תנועה של גולשים לאתרים שלהם כדי שיקנו אצלם מוצרים. מדובר במאות אלפי מוצרים ושירותים בארץ ובעולם. בעלי אתר המערכת מספקים הדרכות כיצד להירשם לאתרים האלה בתור שותפים וגם כיצד להתקבל אליהם (רוב האתרים לא מקבלים שותפים ממליצים שאין להם אתר אינטרנט למשל).

כמה זמן לוקח ליצור אתר נכס דיגיטלי עד שמייצרים ממנו כסף? 

יצירת האתר בקליק עם התוכנה לבניית נכסים דיגיטליים, לוקחת בערך כחצי שעה. לאחר מכן, יש לעסוק מינימום שעה ביום (מומלץ יותר), בקידום האתר ברחבי רשת האינטרנט כמו בגוגל, יוטיוב, אינסטגרם או פייסבוק.

מקבלים הדרכות וידיאו פשוטות שמראות בדיוק איך עושים את זה, כולל תמיכה וליווי יום יומי במידת הצורך על ידי מכללת TO DO IT שהמנטורים שלה זכו בתחרויות עולמיות ומעבירים הרצאות באקדמיה ובגוגל.

בעלי אתר המערכת מציינים שהאפשרות להצטרף כזכיין במערכת לא תמיד תישאר פתוחה לקהל הרחב.

לקבלת פרטים נוספים והצטרפות למערכת לחצו כאן עכשיו


הציטוטים בחסות פורטל שוק ההון ישראל-Investing.com
מוגש ע"י Investing.com